Nové kurzy

Vzhledem k nouzovému stavu v ČR se nemohlo uskutečnit otevření nových kurzů, jak bylo plánováno v dubnu. Moc děkujeme za velký zájem. Přijaté přihlášky máme zaznamenané. Zájem o tréninky je značný a odpolední časy jsou již obsazené, nabízíme vám možnost dopoledních časů, pokud máte zájem, kontaktujte nás na e-mailu [email protected].

Nové kurzy

V listopadu byl ukončen další kurz – agility, puppy a poslušnosti. Děkuji všem za účast a s většinou z nich se budeme dále potkávat na pokračujících kurzech.

Další bude otevřen od ledna 2020.

Pro zájemce můžeme nabídnout volná místa na aktuálních kurzech

Poslušnost –  úterý – v čase 17 – 18 hod

Agility –  středa – v čase 17 -18 hod

Poslušnost –  středa – v čase 18 – 19 hod

Puppy – středa – v čase 16 – 17 hod

Můžete se podívat jak to u nás vypadá na našem Youtube kanále, nebo nás sledovat na našem Facebooku.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na e-mailu [email protected]

Závěrečky

Závěrečky ?
Ukončení kurzů agility a štěnátek.
Opět krásně strávený podvečer, rozdávání vzpomínkových kokard z dílny Jana Jirchářová (zlaté to ručičky) a hraček pro 4 nohé účastníky. Mrzí nás, že nedorazil zreněný Maxík, přejeme brzké uzdravení. Navázání nových přátelství, upevnění těch starších. Díky správci areálu (posečení trány a pitný režim) bylo možno zažehnout plamen pod taktovkou chlapců Malíkových. Sice hrstka, ale opékání špekáčků bylo velmi přijemné.
Děkuji hale Dog Little Academy za možnost využité jejich prostor a překážek, kdy počasí nepřálo.
Již nyní se mohou NOVÍ zájemci o kurzy hlásit, začínáme v září. Více se dočtete http://www.doglittleacademy.cz/

Od září budou spuštěny nové kurzy

Od září budou spuštěné nové kurzy agility, pro štěnátka a dorostence, pro pejsky kteří se chtějí připravit na základní zkoušky, hoopers, klikání ……..

Jelikož máme možnost haly, o žádnou lekci nepřijdete při nepřízni počasí. Kurz trvá 10 týdnů, možnost jedné omluvenky s náhradou. Těšíme se na nováčky