Provozní řád

Kynologická hala – Dog Little Academy

 1. Svojí rezervací se zavazujete k podmínkám provozního řádu.
 2. V prostorách haly, kolem haly, ale i v prostorách celého areálu je zakázáno kouřit a manipulovat s ohněm. Prostor pro kuřáky je na vyhrazeném místě vedle haly.
 3. Znečištění travnaté plochy (vyvenčení psa) je pokutováno 50,- Kč. Dále je potřeba místo důkladně vyčistit přípravky k tomu určenými. Ty najdete u posezení.
 4. V prostorách k tomu určených se můžete přezout, odložit věci, umístit domeček /klec na psíka.
 5. Na travnatou plochu se smí vstupovat pouze po přezutí. Obuv by měla být čistá, suchá. Nesmí se používat kopačky, nebo boty s kovovými hroty.
 6. Venčení je možné kolem haly na travnatém pásu. POZOR v přední části je kotec, kde má majitelka areálu svého psa. Tento pes bude během Vašeho pronájmu zavřený v kotci, nebo doma u majitelů. V zadní části za halou je dětské hřiště, zde je PŘÍSNÝ ZÁKAZ venčení.
 7. Delší venčení lze mimo areál. Po východu z areálu se držte asfaltové silnice vlevo, kde po chvilce najdete polní cestu, která vede do Hrušovan u Brna, kolem zámecké obory.
 8. V celém areálu je nutno mít své psy na vodítku.
 9. Za škody způsobené Vaším psem na vybavení haly, prostorách haly nebo jejím okolí nesete plnou zodpovědnost.
 10. Každý odpovídá sám za sebe a za svoje děti. Provozovatel nenese žádnou zodpovědnost za úrazy způsobené si, nebo svému psovi.
 11. Poškození haly nebo jejího vybavení je nutno nahlásit provozovateli nebo majitelům haly.
 12. Na halu bohužel nebudou vpuštěny feny, které hárají.
 13. Při způsobení si úrazu použijte lékárničku.